› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Zakończenie roku szkolnego. Jakie kwiaty wybrać dla nauczycieli?

› bieżące 11 miesięcy temu    12.06.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 11 / 91%
A A A

Ostatni dzień roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. W ten najbardziej oczekiwany piątek w kalendarzu, klasówki, dyktanda i odpytywanie z dziennika, odchodzą w niepamięć. W tym dniu na najbardziej wymagających nauczycieli uczniowie zaczynają spoglądać przyjaznym okiem. Bo w końcu jak można byłoby nie wręczyć ulubionej pani od matematyki, róży w podziękowaniu. Pomysły na kwiaty z okazji zakończenia roku szkolnego podsuwają floryści z firmy Walentynowicz.

Kosze pełne kwiatów

To połączenie piękna z uniwersalnością. W takim podarunku znajduje się kilka rodzajów kwiatów doniczkowych, które po wyjęciu z ozdobnego kosza można postawić w dowolnym miejscu w domu. Takim prezentem można cieszyć się przez cały rok. A jego największą zaletą jest niepowtarzalność. W każdym koszu zgodnie z upodobaniami zamawiających, znajduje się kilka rodzajów kwiatów – fiołki alpejskie, storczyki, skrzydłokwiaty, draceny, czy gardenie. Cała kompozycja dekorowana jest pięknymi kokardami i ozdobnymi aplikacjami.

Kwiaty na każdą kieszeń

Jak co roku, Hurtownia Walentynowicz przygotowała specjalną ofertę z myślą o kieszeniach uczniów. Od teraz do dnia, w którym odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego, wiązanki specjalnie na tę okazję będzie można kupić już od 20-30 złotych. Świeże kwiaty, klasyczne kompozycje i unikatowe dodatki sprawią, że każda wiązanka będzie wyjątkowa, a bukiet, który stanie w domu obdarowanych nauczycieli na długo będzie przywoływał miłe wspomnienia.

Bukiet od całej klasy

To jedno z najbardziej popularnych rozwiązań, które uczniowie wybierają by podziękować za trud włożony w naukę, swoim wychowawcom. Taka niespodzianka sprawi radość nauczycielom przede wszystkim dlatego, że jej przygotowanie wymagało od uczniów własnej inicjatywy i inwencji. W bukietach dla nauczycieli dominują goździki, róże i irysy. Oprócz tego niezawodne są kompozycje ze słoneczników, które przywołują uśmiech na twarzach obdarowanych – zarówno pań jak i panów. Niezawodnym prezentem na zakończenie roku szkolnego są storczyki. Hurtownia Walentynowicz słynie już z mnogości kolorów i kształtów tych pięknych kwiatów. Orchidee w ozdobnych doniczkach, tubach, oraz szklanych wazonach i kielichach to prezent, który pozostanie w domach obdarowanych na długi czas.

Zamów dziś i odbierz bez kolejek dzień przed lub w dniu zakończenia roku...

Nauczyciele. To dzięki nim kolejny etap edukacji kończy się po to, by bogatsi w wiedzę uczniowie, zaczęli nowy. Podziękujmy im za to.

Hurtownia Kwiatów Walentynowicz Elbląg, ul. Druska 23
(przed wiaduktem skręt w lewo i 120m prosto)
tel. 55 233 46 17 www.walentynowicz.net
facebook: Hurtownia Kwiatów Walentynowicz

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.