› zdrowie i uroda |
ponad rok temu
29.07.2016 Redakcja elblag.net komentarzy 0 ocen 2 / 100% |
A A A |
Popękane naczynka na twarzy, dekolcie czy nogach nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Dzisiaj, na szczęcie, w celu ich zamknięcia, stosuje się nowoczesne zabiegi w ramach medycyny estetycznej, które wyróżniają się wysoką skutecznością. Jednym z najnowocześniejszych zabiegów tego rodzaju jest Veinwave – na czym polega i jakie są jego zalety?
Veinwave to innowacyjne urządzenie przeznaczone do termokoagulacji w leczeniu teleangiektazji i wenektazji. Zostało opracowane przez Briana Newmana, znanego chirurga naczyniowego z Wielkiej Brytanii.
Veinwave bazuje przede wszystkim na prowadzeniu procesu termokoagulacji poprzez dostarczenie do skóry kontrolowanej dawki energii o wysokiej częstotliwości, co powoduje podgrzanie drobnych naczynek krwionośnych i tym samym zmniejszenie ich widoczności częściowo lub całkowicie. Urządzenie może być stosowane w zamykaniu naczynek praktycznie na całym ciele, między innymi w obszarze twarzy, nóg, ramionach i innych części ciała.
Główne zalety korzystania z Veinwave:
W porównaniu z innymi metodami leczenia rozszerzonych naczynek, w tym laserem, IPL oraz elektrokoagulacją Veinwave jest bardzo atrakcyjnym wyborem związanym z niskim ryzykiem i wysoką skutecznością dla pacjenta.
Dzisiaj z zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Veinwave można korzystać w wybranych gabinetach medycyny estetycznej w Polsce. Jeżeli interesuje cię zamykanie naczynek w Lublinie, lub inne zabiegi medycyny estetycznej jak usuwanie cellulitu to także w tym mieście możliwe jest umówienie się na wizytę i skorzystanie z tego zabiegu.
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. |