› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Zmarła Danuta Stryj

› bieżące 10 miesięcy temu    8.12.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Zmarła Danuta Stryj

6 grudnia w wieku 66 lat zmarła Danuta Stryj - nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie w I Liceum Ogólnokształcącym, gdzie pracowała od 1977 roku. W latach 1984-2003 pełniła w tej szkole funkcję wicedyrektora.

Przez swoich uczniów pozostanie w pamięci jako osoba wymagająca, ale jednocześnie życzliwa i rozumiejąca problemy młodzieży. Jej podopieczni odnosili liczne sukcesy w olimpiadach i konkursach. Zarówno wychowankowie, jak i współpracownicy cenili u Pani Dyrektor profesjonalizm, zaangażowanie i zrozumienie dla ludzkich słabości i błędów.

Żegnamy wspaniałego, wrażliwego człowieka, który poświęcił swoje zawodowe życie pracy z młodzieżą. Pani Danuta pozostanie w naszej pamięci jako osoba serdeczna, wspaniałomyślna, która z pasją dzieliła się swoją wiedzą, przekonując młodych ludzi, że warto się uczyć, poszerzać swoje horyzonty, nie bać się być ambitnym. Po odejściu na emeryturę pozostała zaangażowana w sprawy związane z życiem szkoły.

- możemy przeczytać na facebookowym profilu I LO w Elblągu.

Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w kościele p.w. św. Brata Alberta (ul. Brata Alberta, Warszawa Wesoła-Zielona) w dniu 9 grudnia 2017 roku o godzinie 11.30, po czym nastąpi wyprowadzenie Zmarłej do grobu rodzinnego na cmentarz w Rembertowie. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 10
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ EuPi
10 miesięcy temu 1
Wyrazy współczucia rodzinie! odeszła dużo za wczesnie!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.