› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

znajdź ogłoszenia

Zaznacz kategorie, które chcesz przeszukać.
znajdź ogłoszenie
wpisz numer ogłoszenia, słowo z jego tytułu lub opisu
pokaż ogłoszenia firmy
› ogłoszenia › praca fizyczna › Oferuję pracę › sprzedaż+ dodaj ogłoszenie
numer ogłoszenia 56699, data dodania 2017.08.11, odsłon 51, edytuj

Elektromonter – Niemcy – umowa o pracę

użytkownik nie podał ceny
opis ogłoszenia

Firma z 30 letnim doświadczeniem w montażu instalacji elektrycznych, działająca głównie na terenie Polski i Niemiec zatrudni pracowników do stałej współpracy na stanowisko:

ELEKTROMONTERA

Miejsce pracy: Niemcy/Hamburg

Zadania:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej i przemysłowej

Wymagania:

  • uprawnienia SEP E do 1 kV

  • doświadczenie

  • minimum 30 dniowy okres odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski poprzedzający rozpoczęcie pracy na budowie eksportowej – druk A1

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ilość godzin: 200

  • praca od poniedziałku do piątku

  • zakwaterowanie i przejazd do miejsca pracy zapewnia pracodawca

  • narzędzia i odzież

  • dodatek 300 euro miesięcznie na dziecko – Kindergeld, zwrot podatku

  • PRACA NA STAŁE

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji

lub kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa pod nr: 798 056 274

justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl