› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

znajdź ogłoszenia

Zaznacz kategorie, które chcesz przeszukać.
znajdź ogłoszenie
wpisz numer ogłoszenia, słowo z jego tytułu lub opisu
pokaż ogłoszenia firmy
› ogłoszenia › praca za granicą › oferuję+ dodaj ogłoszenie
numer ogłoszenia 56150, data dodania 2017.07.17, odsłon 44, edytuj

Holandia - pracownik magazynu order picker

użytkownik nie podał ceny
opis ogłoszenia

OTTO Work Force Sp. z o.o. oferuje pracę za granicą

Lokalizacja: Holandia

Oferujemy:

-umowę o pracę tymczasową

-atrakcyjną stawkę+dodatki zmianowe

-opiekę polskiego personelu

-zakwaterowanie, transport

-możliwość wyjazdu w parach

Wymagania:

-komunikatywna znajomość angielskiego

-dyspozycyjność min.3msc

-motywacja do pracy

Obowiązki:

-praca ze skanerem magazynowym

-pakowanie, liczenie, kontrola jakości

Osoby zainteresowane proszone są o składanie aplikacji na bialystok@ottopraca.eu

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

zdjęcia do ogłoszenia: 0
dane kontaktowe
tel. 857445009
OTTO Work Force Polska Sp.z.o.o.
wyślij wiadomość e-mail ›
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.