› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

znajdź ogłoszenia

Zaznacz kategorie, które chcesz przeszukać.
znajdź ogłoszenie
wpisz numer ogłoszenia, słowo z jego tytułu lub opisu
pokaż ogłoszenia firmy
› ogłoszenia › praca fizyczna › Oferuję pracę › sprzedaż+ dodaj ogłoszenie
numer ogłoszenia 69940, data dodania 2019.08.12, odsłon 32, edytuj

Praca w Holandii od zaraz

użytkownik nie podał ceny
opis ogłoszenia

HONEST JOBS jest agencją pośrednictwa pracy ( nr cert. 20049), która poszukuje dla swoich holenderskich klientów osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku produkcyjnym w branży kwiatowej. Praca w Holandii - Den Haag i okolice.

Zakres obowiązków:

⦁ układanie na taśmie kwiatów

⦁ sortowanie kwiatów

⦁ pakowanie gotowych produktów

⦁ foliowanie bukietów

⦁ kontrola jakości.

Praca odbywa się na hali produkcyjnej przy taśmie.

Oferujemy:

* stawkę godzinową od 9,44 do 10,19 Euro brutto/ godzinę (w zależności od działu)

* dodatek urlopowy oraz wakacyjny wypłacany po zakończeniu kontraktu

* cotygodniowe wypłaty na konto pracownika (na rachunek  w walucie Euro)

* opiekę koordynatorów polskojęzycznych

* transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

* sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

* odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie od kosztów leczenia

* legalną i stabilną pracę w oparciu o kontrakt holenderski (min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia)

Cenimy doświadczenie i motywację do pracy!

Jako jedna z nielicznych agencji nie wymagamy znajomości języka.

zdjęcia do ogłoszenia: 0
mapa dojazdu
dane kontaktowe
Olsztyn
kom. 517418790
Agnieszka
wyślij wiadomość e-mail ›
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.